İmalat

Tasarım

Müşterilerimizin yaptırmak istediği ürün üzerinde mutabık kalındıktan sonra, ürünün ilk aşaması olan grafik tasarımın ön çalışması uzman grafiker personelimiz tarafından bilgisayar ortamında tamamlanır ve müşterimizin onayına sunulur.

Baskı Müşterimizin daha önce onaylamış olduğu baskı biçimi, rengi ve yöntemi (serigrafi, emprime, ofset, transfer, flok, pigment, kabartma varak ve nakış) ürüne uygulanır. Son zamanlarda genel olarak tercih edilen, uygun fyatı ve ürüne kolay uygulanabilmesi sebebiyle resim (ofset) baskı yöntemidir.

 

Dokuma kumaştan üretilen ürünler (ham bez, canvas, gabardin) ve yüksek kalite cotton çantalarda ise yıkamaya dayanıklı olan emprime baskı yöntemi tercih edilmektedir.

 

Alanında uzman Tasarımcılar

Muhteşem Dizaynlar
ve Profesyonel Ekibimizle

Kaliteye Ulaşın

Bezçanta kullanarak doğaya katkıda bulunun

Ürünlerimiz; Grafik, Kesim, Baskı ve Dikim aşamaların tümünde kalifiye elemanlarla birlikte teknolojik araç ve makineler kullanılarak tamamen kendi bünyemizde üretilmektedir. İstisnasız bütün ürünlerimiz sipariş aşamasından bitim aşamasına kadar müşterilerimizin isteği doğrultusunda şekillenmektedir.